Os 4332 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice město | 6.43 | 101 | |||
Bojkovice | 6.45 | 6.46 | 1 | ||
Záhorovice | 6.49 | 6.49 | |||
Nezdenice | 6.52 | 6.53 | 1 | ||
Šumice | 6.56 | 6.56 | |||
Újezdec u Luhačovic | 7.00 | 7.00 | 1 | ||
Uherský Brod | 7.05 | 7.07 | 1 | ||
Havřice | 7.10 | 7.10 | |||
Hradčovice | 7.15 | 7.16 | 1 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 7.20 | 7.21 | |||
Vésky | 7.24 | 7.24 | |||
Kunovice | 7.28 | 7.29 | 1 | ||
Uherské Hradiště | 7.32 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci