Os 4302 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 5.45 | 1 | |||
Popov | 5.50 | 5.50 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 5.55 | 5.56 | 1 | ||
Divnice | 5.58 | 5.58 | |||
Slavičín | 6.02 | 6.06 | 2 | ||
Hostětín | 6.12 | 6.12 | |||
Pitín zastávka | 6.19 | 6.19 | |||
Bojkovice město | 6.23 | 6.23 | 101 | ||
Bojkovice | 6.25 | 6.26 | 1 | ||
Záhorovice | 6.29 | 6.29 | |||
Nezdenice | 6.32 | 6.33 | 1 | ||
Šumice | 6.35 | 6.36 | |||
Újezdec u Luhačovic | 6.39 | 6.40 | 1 | ||
Uherský Brod | 6.44 | 6.45 | 1 | ||
Havřice | 6.47 | 6.48 | |||
Hradčovice | 6.52 | 6.53 | 2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 6.57 | 6.57 | |||
Vésky | 7.00 | 7.01 | |||
Kunovice | 7.05 | 7.07 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 7.10 | 7.12 | 1 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 7.18 | 7a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci