Os 4223 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 20.34 | 11 | |||
Hrušky zastávka | 20.40 | 20.40 | |||
Moravská Nová Ves | 20.44 | 20.44 | 2 | ||
Lužice | 20.48 | 20.48 | 1 | ||
Hodonín | 20.52 | 20.54 | 1 | ||
Rohatec zastávka | 20.57 | 20.58 | |||
Rohatec | 21.00 | 21.01 | 1 | ||
Bzenec přívoz | 21.06 | 21.07 | 3 | ||
Moravský Písek | 21.11 | 21.12 | 1 | ||
Moravský Písek zastávka | 21.14 | 21.14 | |||
Nedakonice | 21.18 | 21.19 | 1 | ||
Kostelany nad Moravou | 21.21 | 21.22 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 21.25 | 21.33 | 1 | ||
Huštěnovice | 21.36 | 21.37 | 1 | ||
Spytihněv | 21.40 | 21.40 | |||
Napajedla | 21.43 | 21.43 | 1 | ||
Otrokovice | 21.48 | 22.10 | 1 | ||
Tlumačov | 22.14 | 22.15 | 1 | ||
Záhlinice | 22.18 | 22.18 | |||
Hulín | 22.20 | 22.21 | 1 | ||
Břest | 22.24 | 22.25 | |||
Říkovice | 22.27 | 22.28 | 1 | ||
Horní Moštěnice | 22.31 | 22.31 | |||
Přerov | 22.35 | 10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci