Os 4220 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 17.37 | 5 | |||
Horní Moštěnice | 17.40 | 17.41 | |||
Říkovice | 17.44 | 17.44 | 2 | ||
Břest | 17.47 | 17.48 | |||
Hulín | 17.51 | 18.02 | 6a | ||
Záhlinice | 18.06 | 18.06 | |||
Tlumačov | 18.09 | 18.09 | 2 | ||
Otrokovice | 18.13 | 18.14 | 2 | ||
Napajedla | 18.18 | 18.19 | 2 | ||
Spytihněv | 18.21 | 18.22 | |||
Huštěnovice | 18.25 | 18.25 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.29 | 18.40 | 6 | ||
Kostelany nad Moravou | 18.43 | 18.43 | |||
Nedakonice | 18.45 | 18.46 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 18.49 | 18.50 | |||
Moravský Písek | 18.52 | 18.53 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 18.57 | 18.57 | 1 | ||
Rohatec | 19.03 | 19.03 | 2 | ||
Rohatec zastávka | 19.05 | 19.05 | |||
Hodonín | 19.09 | 19.10 | 2 | ||
Lužice | 19.13 | 19.14 | 2 | ||
Moravská Nová Ves | 19.17 | 19.18 | 2 | ||
Hrušky zastávka | 19.21 | 19.21 | |||
Břeclav | 19.27 | 11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci