Os 4044 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 7.16 | 2 | |||
Brno-Židenice | 7.19 | 7.20 | 2 | ||
Bílovice nad Svitavou | 7.26 | 7.27 | |||
Babice nad Svitavou | 7.31 | 7.32 | |||
Adamov | 7.34 | 7.35 | 2 | ||
Adamov zastávka | 7.37 | 7.37 | |||
Blansko | 7.44 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci