Os 4015 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Skalice nad Svitavou | 19.42 | 2 | |||
Doubravice nad Svitavou | 19.46 | 19.47 | |||
Rájec-Jestřebí | 19.50 | 19.50 | 1 | ||
Dolní Lhota | 19.53 | 19.53 | |||
Blansko město | 19.56 | 19.57 | |||
Blansko | 19.58 | 20.04 | 5a | ||
Adamov zastávka | 20.10 | 20.11 | |||
Adamov | 20.12 | 20.13 | 1 | ||
Babice nad Svitavou | 20.16 | 20.16 | |||
Bílovice nad Svitavou | 20.21 | 20.21 | |||
Brno-Židenice | 20.29 | 20.31 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 20.35 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci