Os 4011 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 11.50 | 3 | |||
Dolní Lhota | 11.53 | 11.53 | |||
Blansko město | 11.56 | 11.57 | |||
Blansko | 11.58 | 12.04 | 5a | ||
Adamov zastávka | 12.10 | 12.11 | |||
Adamov | 12.12 | 12.13 | 1 | ||
Babice nad Svitavou | 12.16 | 12.16 | |||
Bílovice nad Svitavou | 12.21 | 12.21 | |||
Brno-Židenice | 12.29 | 12.31 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 12.35 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci