Os 3885 | |
Řazení vlaku: 210 + BDs450 + Bdmteeo294 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 20.21 | 1 | |||
České Budějovice jižní zastávka | 20.24 | 20.24 | |||
Včelná | 20.30 | 20.30 | 1 | ||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | 20.34 | 20.34 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 20.37 | 20.40 | 3 | ||
Chlumec u Českých Budějovic | 20.44 | 20.44 | |||
Holkov | 20.49 | 20.49 | 1 | ||
Velešín město | 20.52 | 20.52 | |||
Velešín | 20.55 | 20.56 | 1 | ||
Výheň | 21.02 | 21.02 | |||
Kaplice | 21.05 | 21.09 | 1 | ||
Omlenice | 21.15 | 21.20 | 1 | ||
Bujanov | 21.23 | 21.23 | |||
Pšenice | 21.27 | 21.27 | |||
Rybník | 21.32 | 21.35 | 1 | ||
Horní Dvořiště | 21.43 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci