Os 3820 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 10.24 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 10.28 | 10.28 | 1 | ||
Měrovice nad Hanou | 10.31 | 10.31 | |||
Kojetín | 10.35 | 10.41 | 1 | ||
Chropyně | 10.45 | 10.46 | 1 | ||
Věžky | 10.51 | 10.51 | 1 | ||
Přerov | 10.57 | 11.05 | 10 | ||
Rokytnice u Přerova | 11.13 | 11.13 | |||
Brodek u Přerova | 11.16 | 11.16 | 2 | ||
Grygov | 11.21 | 11.21 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.27 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci