Os 3815 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.33 | 3 | |||
Grygov | 6.38 | 6.38 | 1 | ||
Brodek u Přerova | 6.43 | 6.43 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 6.46 | 6.46 | |||
Přerov | 6.54 | 6.58 | 12a | ||
Věžky | 7.03 | 7.06 | 1 | ||
Chropyně | 7.11 | 7.12 | 1 | ||
Kojetín | 7.17 | 7.20 | 2 | ||
Měrovice nad Hanou | 7.24 | 7.25 | |||
Němčice nad Hanou | 7.27 | 7.27 | 1 | ||
Nezamyslice | 7.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci