Os 3803 „DONAU MOLDAU“ | |
Řazení vlaku: 1116 + Bmpz-s + 2xBmpz-l + Bmpvz-l Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 10.03 | 1 | |||
České Budějovice jižní zastávka | 10.06 | 10.07 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 10.16 | 10.16 | 1 | ||
Holkov | 10.22 | 10.22 | 1 | ||
Velešín město | 10.24 | 10.24 | |||
Velešín | 10.27 | 10.28 | 1 | ||
Výheň | 10.33 | 10.33 | |||
Kaplice | 10.35 | 10.36 | 1 | ||
Omlenice | 10.42 | 10.42 | 1 | ||
Bujanov | 10.45 | 10.45 | |||
Rybník | 10.52 | 10.53 | 1 | ||
Horní Dvořiště | 10.59 | 11.01 | 3 | ||
Summerau | 11.08 | 11.12 | 1 | ||
Freistadt [3] | 11.12 | 11.12 | |||
Linz Hbf | 12.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci