Os 3732 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 15.40 | 4 | |||
Doloplazy | 15.42 | 15.43 | |||
Pivín | 15.47 | 15.47 | 1 | ||
Čelčice | 15.50 | 15.50 | |||
Bedihošť | 15.54 | 15.54 | 1 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 15.58 | 16.00 | 1 | ||
Vrahovice | 16.02 | 16.03 | |||
Kraličky | 16.05 | 16.06 | |||
Vrbátky | 16.08 | 16.09 | 1 | ||
Blatec | 16.13 | 16.14 | 3 | ||
Kožušany | 16.17 | 16.17 | |||
Nemilany | 16.19 | 16.20 | |||
Olomouc-Nové Sady | 16.22 | 16.22 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 16.26 | 16.33 | 5 | ||
Štěpánov | 16.40 | 16.40 | 2 | ||
Střeň | 16.44 | 16.44 | |||
Červenka | 16.48 | 16.49 | 2 | ||
Moravičany | 16.55 | 16.55 | 2 | ||
Mohelnice | 16.58 | 16.59 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 17.02 | 17.03 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 17.07 | 17.08 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 17.10 | 17.11 | |||
Postřelmov | 17.15 | 17.16 | 1 | ||
Bludov | 17.19 | 17.20 | 1 | ||
Šumperk | 17.25 | 17.28 | 4 | ||
Vikýřovice | 17.31 | 17.32 | |||
Vikýřovice-Lesní | 17.33 | 17.34 | |||
Petrov nad Desnou | 17.36 | 17.38 | 1 | ||
Rapotín zastávka | 17.40 | 17.41 | |||
Rapotín | 17.42 | 17.42 | |||
Velké Losiny | 17.45 | 17.46 | 2 | ||
Velké Losiny zastávka | 17.48 | 17.49 | |||
Loučná nad Desnou-Filipová | 17.52 | 17.52 | |||
Loučná nad Desnou | 17.55 | 17.57 | 2 | ||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | 18.00 | 18.01 | 1 | ||
Kouty nad Desnou | 18.04 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci