Os 3613 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 16.14 | 5b | |||
Bludov | 16.19 | 16.21 | 3a | ||
Bludov lázně | x | 16.25 | 16.25 | ||
Bohutín | x | 16.29 | 16.29 | ||
Bartoňov | x | 16.32 | 16.32 | ||
Ruda nad Moravou | 16.35 | 16.36 | 1 | ||
Komňátka | x | 16.39 | 16.39 | ||
Bohdíkov | 16.42 | 16.43 | 1 | ||
Raškov | x | 16.46 | 16.46 | ||
Hanušovice Holba | x | 16.49 | 16.49 | ||
Hanušovice | 16.52 | 16.53 | 3 | ||
Potůčník | x | 16.57 | 16.57 | ||
Jindřichov na Moravě | 17.02 | 17.03 | 1 | ||
Nové Losiny | x | 17.07 | 17.07 | ||
Branná | 17.14 | 17.15 | 1 | ||
Ostružná | 17.27 | 17.30 | 3 | ||
Ramzová | x | 17.34 | 17.34 | ||
Horní Lipová | 17.42 | 17.43 | 1 | ||
Lipová Lázně | 17.50 | 17.57 | 3 | ||
Lipová Lázně zastávka | x | 18.00 | 18.00 | ||
Jeseník | 18.04 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci