Os 3413 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 10.42 | 7 | |||
Opava-Komárov | 10.46 | 10.46 | 1 | ||
Štítina | 10.49 | 10.50 | 1 | ||
Mokré Lazce | 10.52 | 10.52 | |||
Lhota u Opavy | 10.54 | 10.54 | |||
Háj ve Slezsku | 10.57 | 10.58 | 1 | ||
Jilešovice | 11.01 | 11.01 | |||
Děhylov | 11.04 | 11.04 | 1 | ||
Ostrava-Třebovice | 11.08 | 11.09 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 11.12 | 11.19 | 6 | ||
Ostrava-Zábřeh | 11.24 | 11.24 | |||
Ostrava-Vítkovice | 11.26 | 11.26 | 1 | ||
Ostrava-Kunčice | 11.30 | 11.32 | 3 | ||
Ostrava-Bartovice | 11.36 | 11.37 | 3 | ||
Šenov | 11.39 | 11.39 | |||
Havířov | 11.43 | 11.44 | 1 | ||
Havířov střed | 11.46 | 11.46 | |||
Havířov-Suchá | 11.48 | 11.48 | |||
Horní Suchá | 11.51 | 11.51 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 11.54 | 11.55 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 12.00 | 12.00 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 12.05 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci