Os 3403 | |
Řazení vlaku: Bftn791 + Btn753 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 5.36 | 7 | |||
Opava-Komárov | 5.40 | 5.40 | 1 | ||
Štítina | 5.44 | 5.44 | 1 | ||
Mokré Lazce | 5.47 | 5.47 | |||
Lhota u Opavy | 5.49 | 5.49 | |||
Háj ve Slezsku | 5.53 | 5.54 | 3 | ||
Jilešovice | 5.58 | 5.58 | |||
Děhylov | 6.02 | 6.06 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 6.10 | 6.10 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 6.14 | 6.18 | 8 | ||
Ostrava-Zábřeh | 6.22 | 6.22 | |||
Ostrava-Vítkovice | 6.25 | 6.25 | 1 | ||
Ostrava-Kunčice | 6.29 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci