Os 3360 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 7.31 | 3 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 7.37 | 7.39 | 2 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | x | 7.42 | 7.42 | ||
Ostrava-Svinov | 7.46 | 7.48 | 2 | ||
Polanka nad Odrou | x | 7.51 | 7.51 | ||
Jistebník | 7.54 | 7.55 | 2 | ||
Studénka | 8.00 | 8.04 | 4 | ||
Hladké Životice | x | 8.10 | 8.10 | ||
Suchdol nad Odrou | 8.14 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci