Os 3307 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 6.05 | 4 | |||
Prosenice | 6.12 | 6.12 | 1 | ||
Osek nad Bečvou | 6.15 | 6.15 | |||
Lipník nad Bečvou | 6.18 | 6.19 | 1 | ||
Drahotuše | 6.24 | 6.25 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 6.28 | 6.29 | 1 | ||
Bělotín | 6.33 | 6.33 | |||
Polom | 6.37 | 6.37 | 1 | ||
Jeseník nad Odrou | 6.42 | 6.43 | |||
Suchdol nad Odrou | 6.46 | 6.47 | 1 | ||
Hladké Životice | 6.50 | 6.51 | |||
Studénka | 6.56 | 6.57 | 1 | ||
Jistebník | 7.02 | 7.02 | 1 | ||
Polanka nad Odrou | 7.06 | 7.06 | |||
Ostrava-Svinov | 7.09 | 7.12 | 1 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 7.15 | 7.15 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 7.18 | 7.20 | 1 | ||
Bohumín | 7.27 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci