Os 3302 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Návsí (Nawsie) | 4.12 | 4 | |||
Hrádek (Gródek) | 4.14 | 4.15 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 4.18 | 4.18 | 4 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 4.21 | 4.21 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 4.23 | 4.24 | |||
Třinec (Trzyniec) | 4.26 | 4.27 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 4.29 | 4.29 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 4.31 | 4.32 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 4.35 | 4.40 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 4.44 | 4.45 | |||
Louky nad Olší | 4.47 | 4.47 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 4.57 | 4.58 | 2 | ||
Dětmarovice | 5.06 | 5.07 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 5.11 | 5.11 | |||
Bohumín | 5.15 | 5.18 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 5.25 | 5.27 | 2 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 5.30 | 5.30 | |||
Ostrava-Svinov | 5.34 | 5.38 | 2 | ||
Polanka nad Odrou | 5.41 | 5.41 | |||
Jistebník | 5.45 | 5.45 | 2 | ||
Studénka | 5.51 | 5.56 | 4 | ||
Hladké Životice | 6.02 | 6.02 | |||
Suchdol nad Odrou | 6.06 | 6.10 | 4 | ||
Jeseník nad Odrou | 6.13 | 6.13 | |||
Polom | 6.18 | 6.18 | 2 | ||
Bělotín | 6.21 | 6.21 | |||
Hranice na Moravě | 6.26 | 6.27 | 2 | ||
Drahotuše | 6.30 | 6.31 | 2 | ||
Lipník nad Bečvou | 6.36 | 6.37 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 6.40 | 6.40 | |||
Prosenice | 6.43 | 6.47 | 6 | ||
Přerov | 6.55 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci