Os 3233 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.55 | 4 | |||
Grygov | 16.00 | 16.00 | 1 | ||
Brodek u Přerova | 16.05 | 16.05 | 1 | ||
Rokytnice u Přerova | 16.08 | 16.08 | |||
Přerov | 16.16 | 16.26 | 3 | ||
Prosenice | 16.32 | 16.33 | 1 | ||
Osek nad Bečvou | 16.36 | 16.36 | |||
Lipník nad Bečvou | 16.40 | 16.40 | 1 | ||
Drahotuše | 16.46 | 16.46 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 16.51 | 16.52 | 9 | ||
Hranice na Moravě město | 16.57 | 16.58 | 1 | ||
Teplice nad Bečvou | 17.00 | 17.00 | |||
Černotín | 17.03 | 17.03 | |||
Špičky | 17.06 | 17.06 | |||
Milotice nad Bečvou | 17.08 | 17.08 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 17.11 | 17.11 | 1 | ||
Lhotka nad Bečvou | 17.16 | 17.17 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 17.22 | 17.24 | 1 | ||
Brňov | 17.28 | 17.28 | |||
Bystřička | 17.31 | 17.32 | 1 | ||
Jablůnka | 17.36 | 17.37 | 1 | ||
Vsetín | 17.43 | 4a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci