Os 2913 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 21.41 | 1 | |||
Dolní Lutyně | 21.44 | 21.44 | |||
Dětmarovice | 21.48 | 21.49 | 1 | ||
Karviná hlavní nádraží | 21.56 | 22.00 | 1 | ||
Louky nad Olší | 22.11 | 22.11 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 22.14 | 22.14 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 22.19 | 22.21 | 1 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 22.24 | 22.24 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 22.26 | 22.26 | |||
Třinec (Trzyniec) | 22.29 | 22.30 | 1 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 22.32 | 22.33 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 22.35 | 22.35 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 22.38 | 22.39 | 1 | ||
Hrádek (Gródek) | 22.42 | 22.42 | |||
Návsí (Nawsie) | 22.45 | 22.46 | 1 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 22.49 | 22.50 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 22.55 | 22.56 | 1 | ||
Mosty u Jablunkova zastávka (Mosty koło Jabłonkowa | 22.58 | 22.58 | |||
Svrčinovec zastávka | 23.02 | 23.03 | |||
Čadca | 23.08 | 9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci