Os 28417 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 18.03 | 1 | |||
Bechyně zastávka | x | 18.07 | 18.07 | ||
Bežerovice | x | 18.11 | 18.11 | ||
Sudoměřice u Bechyně | 18.16 | 18.17 | 1 | ||
Bechyňská Smoleč | x | 18.21 | 18.21 | ||
Všechlapy | x | 18.24 | 18.24 | ||
Třebelice | x | 18.26 | 18.26 | ||
Čenkov u Malšic | x | 18.29 | 18.29 | ||
Malšice | 18.31 | 18.32 | 1 | ||
Libějice | x | 18.37 | 18.37 | ||
Slapy | 18.38 | 18.39 | 1 | ||
Horky u Tábora | x | 18.42 | 18.42 | ||
Tábor | 18.51 | 403 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci