Os 2836 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 22.45 | 5 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 22.49 | 22.50 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 22.55 | 22.56 | 2 | ||
Horní Suchá | 22.59 | 23.00 | |||
Havířov-Suchá | 23.02 | 23.02 | |||
Havířov střed | 23.04 | 23.05 | |||
Havířov | 23.07 | 23.08 | 2 | ||
Šenov | 23.12 | 23.12 | |||
Ostrava-Bartovice | 23.15 | 23.15 | 4 | ||
Ostrava-Kunčice | 23.20 | 23.22 | 5 | ||
Ostrava-Vítkovice | 23.26 | 23.27 | 2 | ||
Ostrava-Zábřeh | 23.29 | 23.29 | |||
Ostrava-Svinov | 23.34 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci