Os 2834 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 21.58 | 5 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 22.02 | 22.03 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 22.08 | 22.09 | 2 | ||
Horní Suchá | 22.12 | 22.13 | |||
Havířov-Suchá | 22.15 | 22.15 | |||
Havířov střed | 22.17 | 22.18 | |||
Havířov | 22.20 | 22.21 | 2 | ||
Šenov | 22.25 | 22.25 | |||
Ostrava-Bartovice | 22.28 | 22.28 | 4 | ||
Ostrava-Kunčice | 22.33 | 22.35 | 5 | ||
Ostrava-Vítkovice | 22.38 | 22.39 | 2 | ||
Ostrava-Zábřeh | 22.41 | 22.41 | |||
Ostrava-Svinov | 22.46 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci