Os 27909 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Blatná | 10.43 | 4 | |||
Tchořovice | x | 10.49 | 10.49 | ||
Lnáře | 10.52 | 10.53 | 1 | ||
Hradiště u Blatné | x | 10.55 | 10.55 | ||
Kasejovice | 10.59 | 11.01 | 2 | ||
Životice | x | 11.08 | 11.08 | ||
Kotouň | x | 11.11 | 11.11 | 1 | |
Želvice | x | 11.16 | 11.16 | ||
Třebčice | x | 11.19 | 11.19 | ||
Nepomuk | 11.22 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci