Os 27908 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nepomuk | 12.37 | 4 | |||
Třebčice | x | 12.40 | 12.40 | ||
Želvice | x | 12.43 | 12.43 | ||
Kotouň | x | 12.47 | 12.47 | 1 | |
Životice | x | 12.51 | 12.51 | ||
Kasejovice | 12.57 | 13.00 | 1 | ||
Hradiště u Blatné | x | 13.03 | 13.03 | ||
Lnáře | 13.06 | 13.07 | 1 | ||
Tchořovice | x | 13.09 | 13.09 | ||
Blatná | 13.16 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci