Os 27706 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zadní Třebaň | 9.07 | 5 | |||
Běleč | x | 9.12 | 9.12 | ||
Liteň | 9.16 | 9.19 | 1 | ||
Skuhrov pod Brdy | x | 9.23 | 9.23 | ||
Nesvačily | x | 9.26 | 9.26 | ||
Všeradice | x | 9.29 | 9.29 | 1 | |
Vižina | x | 9.31 | 9.31 | ||
Osov | x | 9.35 | 9.35 | ||
Hostomice pod Brdy | 9.38 | 9.40 | 1 | ||
Radouš | x | 9.43 | 9.43 | ||
Neumětely | x | 9.46 | 9.46 | 1 | |
Lochovice | 9.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci