Os 27705 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 8.16 | 3 | |||
Neumětely | x | 8.21 | 8.21 | 1 | |
Radouš | x | 8.23 | 8.23 | ||
Hostomice pod Brdy | 8.27 | 8.28 | 1 | ||
Osov | x | 8.31 | 8.31 | ||
Vižina | x | 8.35 | 8.35 | ||
Všeradice | x | 8.38 | 8.38 | 1 | |
Nesvačily | x | 8.41 | 8.41 | ||
Skuhrov pod Brdy | x | 8.44 | 8.44 | ||
Liteň | 8.49 | 8.52 | 1 | ||
Běleč | x | 8.55 | 8.55 | ||
Zadní Třebaň | 9.00 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci