..: Trasa vlaku Os 2721 - JŘ 2019 :..
Os 2721
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hodonín   17.17 5b
  Rohatec zastávka  17.22 17.22 
  Rohatec  17.24 17.25 1
  Rohatec kolonie x17.27 17.27 
  Sudoměřice nad Moravou  17.33 17.33 3
  Petrov u Strážnice  17.36 17.37 
  Strážnice  17.41 17.42 1
  Vnorovy  17.46 17.47 
  Veselí nad Moravou-Zarazice  17.49 17.49 
  Veselí nad Moravou  17.52 18.08 3
  Lipov  18.17 18.18 1
  Louka u Ostrohu  18.20 18.21 
  Velká nad Veličkou  18.26  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster