..: Trasa vlaku Os 2719 - JŘ 2019 :..
Os 2719
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hodonín   15.17 8a
  Rohatec zastávka  15.22 15.22 
  Rohatec  15.24 15.25 1
  Rohatec kolonie x15.27 15.27 
  Sudoměřice nad Moravou  15.33 15.33 3
  Petrov u Strážnice  15.36 15.37 
  Strážnice  15.41 15.42 1
  Vnorovy  15.46 15.47 
  Veselí nad Moravou-Zarazice  15.49 15.49 
  Veselí nad Moravou  15.52 16.08 3
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x16.12 16.12 1
  Lipov  16.17 16.18 1
  Louka u Ostrohu  16.20 16.21 
  Velká nad Veličkou  16.26 16.26 1
  Javorník nad Veličkou zastávka  16.29  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster