..: Trasa vlaku Os 2717 - JŘ 2019 :..
Os 2717
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hodonín   14.17 8a
  Rohatec zastávka  14.22 14.22 
  Rohatec  14.24 14.25 1
  Rohatec kolonie x14.27 14.27 
  Sudoměřice nad Moravou  14.33 14.33 3
  Petrov u Strážnice  14.36 14.37 
  Strážnice  14.41 14.42 1
  Vnorovy  14.46 14.47 
  Veselí nad Moravou-Zarazice  14.49 14.49 
  Veselí nad Moravou  14.52 15.03 3
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x15.07 15.07 1
  Lipov  15.12 15.13 1
  Louka u Ostrohu  15.15 15.16 
  Velká nad Veličkou  15.21  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster