..: Trasa vlaku Os 2715 - JŘ 2019 :..
Os 2715
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hodonín   13.17 8a
  Rohatec zastávka  13.22 13.22 
  Rohatec  13.24 13.25 1
  Rohatec kolonie x13.27 13.27 
  Sudoměřice nad Moravou  13.33 13.33 3
  Petrov u Strážnice  13.36 13.37 
  Strážnice  13.41 13.42 1
  Vnorovy  13.46 13.47 
  Veselí nad Moravou-Zarazice  13.49 13.49 
  Veselí nad Moravou  13.52 14.08 3
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x14.12 14.12 1
  Lipov  14.17 14.18 1
  Louka u Ostrohu  14.20 14.21 
  Velká nad Veličkou  14.26  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster