..: Trasa vlaku Os 2714 - JŘ 2019 :..
Os 2714
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Velká nad Veličkou   14.39 1
  Louka u Ostrohu  14.43 14.44 
  Lipov  14.46 14.47 1
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x14.52 14.52 1
  Veselí nad Moravou  14.57 15.12 5
  Veselí nad Moravou-Zarazice  15.14 15.15 
  Vnorovy  15.17 15.17 
  Strážnice  15.22 15.23 1
  Petrov u Strážnice  15.27 15.27 
  Sudoměřice nad Moravou  15.30 15.34 1
  Rohatec kolonie x15.39 15.39 
  Rohatec  15.42 15.42 2
  Rohatec zastávka  15.45 15.45 
  Hodonín  15.51  8a



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster