..: Trasa vlaku Os 2711 - JŘ 2019 :..
Os 2711
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hodonín   10.17 8a
  Rohatec zastávka  10.22 10.22 
  Rohatec  10.24 10.25 1
  Rohatec kolonie x10.27 10.27 
  Sudoměřice nad Moravou  10.33 10.33 3
  Petrov u Strážnice  10.36 10.37 
  Strážnice  10.41 10.42 1
  Vnorovy  10.46 10.47 
  Veselí nad Moravou-Zarazice  10.49 10.49 
  Veselí nad Moravou  10.52 11.03 3
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x11.07 11.07 1
  Lipov  11.12 11.13 1
  Louka u Ostrohu  11.15 11.16 
  Velká nad Veličkou  11.21 11.21 1
  Javorník nad Veličkou zastávka  11.24 11.24 
  Vrbovce  11.29  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster