..: Trasa vlaku Os 2710 - JŘ 2019 :..
Os 2710
Řazení vlaku: 814.2 + 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrbovce   12.32 1
  Javorník nad Veličkou zastávka  12.36 12.36 
  Velká nad Veličkou  12.39 12.39 1
  Louka u Ostrohu  12.44 12.44 
  Lipov  12.47 12.47 1
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x12.52 12.52 1
  Veselí nad Moravou  12.57 13.12 5
  Veselí nad Moravou-Zarazice  13.15 13.15 
  Vnorovy  13.17 13.17 
  Strážnice  13.22 13.23 1
  Petrov u Strážnice  13.27 13.27 
  Sudoměřice nad Moravou  13.30 13.34 1
  Rohatec kolonie x13.39 13.39 
  Rohatec  13.42 13.42 3
  Rohatec zastávka  13.45 13.45 
  Hodonín  13.51  8a



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster