..: Trasa vlaku Os 2709 - JŘ 2019 :..
Os 2709
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hodonín   8.17 8a
  Rohatec zastávka  8.22 8.22 
  Rohatec  8.24 8.25 1
  Rohatec kolonie x8.27 8.27 
  Sudoměřice nad Moravou  8.33 8.33 3
  Petrov u Strážnice  8.36 8.37 
  Strážnice  8.41 8.42 1
  Vnorovy  8.46 8.47 
  Veselí nad Moravou-Zarazice  8.49 8.49 
  Veselí nad Moravou  8.52 9.03 3
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x9.07 9.07 1
  Lipov  9.12 9.13 1
  Louka u Ostrohu  9.15 9.16 
  Velká nad Veličkou  9.21 9.21 1
  Javorník nad Veličkou zastávka  9.24 9.24 
  Vrbovce  9.29  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster