..: Trasa vlaku Os 2708 - JŘ 2019 :..
Os 2708
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrbovce   10.32 1
  Javorník nad Veličkou zastávka  10.36 10.36 
  Velká nad Veličkou  10.39 10.39 1
  Louka u Ostrohu  10.44 10.44 
  Lipov  10.47 10.47 1
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x10.52 10.52 1
  Veselí nad Moravou  10.57 11.12 5
  Veselí nad Moravou-Zarazice  11.15 11.15 
  Vnorovy  11.17 11.17 
  Strážnice  11.22 11.23 1
  Petrov u Strážnice  11.27 11.27 
  Sudoměřice nad Moravou  11.30 11.34 1
  Rohatec kolonie x11.39 11.39 
  Rohatec  11.42 11.42 3
  Rohatec zastávka  11.45 11.45 
  Hodonín  11.51  8a



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster