..: Trasa vlaku Os 2707 - JŘ 2019 :..
Os 2707
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hodonín   6.21 5b
  Rohatec zastávka  6.26 6.26 
  Rohatec  6.29 6.31 3
  Rohatec kolonie x6.33 6.33 
  Sudoměřice nad Moravou  6.39 6.39 1
  Petrov u Strážnice  6.42 6.43 
  Strážnice  6.47 6.48 1
  Vnorovy  6.52 6.53 
  Veselí nad Moravou-Zarazice  6.55 6.55 
  Veselí nad Moravou  6.58 7.08 3
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x7.12 7.12 1
  Lipov  7.17 7.18 1
  Louka u Ostrohu x7.20 7.20 
  Velká nad Veličkou  7.26 7.26 1
  Javorník nad Veličkou zastávka  7.29 7.29 
  Vrbovce  7.34  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster