..: Trasa vlaku Os 2706 - JŘ 2019 :..
Os 2706
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrbovce   8.32 1
  Javorník nad Veličkou zastávka  8.36 8.36 
  Velká nad Veličkou  8.39 8.39 1
  Louka u Ostrohu  8.44 8.44 
  Lipov  8.47 8.47 1
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x8.52 8.52 1
  Veselí nad Moravou  8.57 9.05 5
  Veselí nad Moravou-Zarazice  9.07 9.07 
  Vnorovy  9.09 9.10 
  Strážnice  9.14 9.15 1
  Petrov u Strážnice  9.19 9.19 
  Sudoměřice nad Moravou  9.22 9.22 1
  Rohatec kolonie x9.27 9.27 
  Rohatec  9.30 9.30 3
  Rohatec zastávka  9.33 9.33 
  Hodonín  9.39  8a



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster