..: Trasa vlaku Os 2704 - JŘ 2019 :..
Os 2704
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrbovce   6.32 1
  Javorník nad Veličkou zastávka  6.36 6.36 
  Velká nad Veličkou  6.39 6.39 1
  Louka u Ostrohu  6.44 6.44 
  Lipov  6.47 6.47 1
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x6.52 6.52 1
  Veselí nad Moravou  6.57 7.02 5
  Veselí nad Moravou-Zarazice  7.05 7.05 
  Vnorovy  7.07 7.07 
  Strážnice  7.12 7.13 1
  Petrov u Strážnice  7.17 7.17 
  Sudoměřice nad Moravou  7.20 7.21 3
  Rohatec kolonie x7.26 7.26 
  Rohatec  7.29 7.29 3
  Hodonín  7.37  8a



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster