..: Trasa vlaku Os 2702 - JŘ 2019 :..
Os 2702
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Javorník nad Veličkou zastávka   5.38 
  Velká nad Veličkou  5.40 5.41 1
  Louka u Ostrohu  5.45 5.46 
  Lipov  5.48 5.49 1
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x5.54 5.54 1
  Veselí nad Moravou  5.59 6.03 5
  Veselí nad Moravou-Zarazice  6.06 6.06 
  Vnorovy  6.08 6.08 
  Strážnice  6.13 6.14 1
  Petrov u Strážnice  6.18 6.18 
  Sudoměřice nad Moravou  6.21 6.22 1
  Rohatec kolonie x6.27 6.27 
  Rohatec  6.30 6.30 2
  Rohatec zastávka  6.33 6.33 
  Hodonín  6.39  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster