..: Trasa vlaku Os 2700 - JŘ 2019 :..
Os 2700
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Javorník nad Veličkou zastávka   4.49 
  Velká nad Veličkou  4.51 4.52 1
  Louka u Ostrohu  4.56 4.57 
  Lipov  4.59 5.00 1
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x5.05 5.05 1
  Veselí nad Moravou  5.10 5.12 5
  Veselí nad Moravou-Zarazice  5.15 5.15 
  Vnorovy  5.17 5.17 
  Strážnice  5.22 5.23 1
  Petrov u Strážnice  5.27 5.27 
  Sudoměřice nad Moravou  5.30 5.32 1
  Rohatec kolonie x5.38 5.38 
  Rohatec  5.40 5.41 2
  Rohatec zastávka  5.43 5.43 
  Hodonín  5.48  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster