Os 26804 | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 13.36 | 8 | |||
Litvínov město | 13.49 | 13.49 | |||
Louka u Litvínova | 13.51 | 13.52 | 5 | ||
Lom u Mostu zastávka | 13.54 | 13.54 | |||
Osek město | 14.00 | 14.00 | 1 | ||
Horní Háj | 14.04 | 14.04 | |||
Hrob | 14.08 | 14.08 | 5 | ||
Střelná v Krušných horách | 14.12 | 14.12 | |||
Dubí | 14.20 | 14.26 | 1 | ||
Mikulov v Krušných horách | 14.34 | 14.34 | |||
Mikulov-Nové Město | 14.41 | 14.41 | |||
Moldava v Krušných horách | 14.46 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci