Os 25928 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.41 | 1 | |||
Pha-Smíchov spol.n. | 19.48 | 20.00 | 1s | ||
Praha-Žvahov | x | 20.05 | 20.05 | 1 | |
Praha-Jinonice | x | 20.09 | 20.09 | ||
Praha-Cibulka | x | 20.12 | 20.12 | ||
Praha-Stodůlky | x | 20.14 | 20.14 | 1 | |
Praha-Zličín | 20.19 | 20.19 | 1a | ||
Hostivice-Sadová | x | 20.23 | 20.23 | ||
Hostivice | 20.26 | 20.34 | 1 | ||
Hostivice-U hřbitova | x | 20.37 | 20.37 | ||
Hostivice-Litovice | x | 20.40 | 20.40 | ||
Chýně | x | 20.42 | 20.42 | ||
Chýně jih | x | 20.44 | 20.44 | ||
Rudná u Prahy | 20.48 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci