Os 25920 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.54 | 1 | |||
Pha-Smíchov spol.n. | 16.00 | 16.00 | 1s | ||
Praha-Žvahov | x | 16.05 | 16.05 | 1 | |
Praha-Jinonice | x | 16.09 | 16.09 | ||
Praha-Cibulka | x | 16.12 | 16.12 | ||
Praha-Stodůlky | x | 16.14 | 16.14 | 1 | |
Praha-Zličín | 16.19 | 16.19 | 1a | ||
Hostivice-Sadová | x | 16.23 | 16.23 | ||
Hostivice | 16.26 | 16.34 | 1 | ||
Hostivice-U hřbitova | x | 16.37 | 16.37 | ||
Hostivice-Litovice | x | 16.40 | 16.40 | ||
Chýně | x | 16.42 | 16.42 | ||
Chýně jih | x | 16.44 | 16.44 | ||
Rudná u Prahy | 16.48 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci