Os 25907 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rudná u Prahy | 8.11 | 1a | |||
Chýně jih | x | 8.14 | 8.14 | ||
Chýně | x | 8.15 | 8.15 | ||
Hostivice-Litovice | x | 8.17 | 8.17 | ||
Hostivice-U hřbitova | x | 8.19 | 8.19 | ||
Hostivice | 8.23 | 8.31 | 1 | ||
Hostivice-Sadová | x | 8.33 | 8.33 | ||
Praha-Zličín | 8.36 | 8.37 | 1a | ||
Praha-Stodůlky | x | 8.41 | 8.41 | 1 | |
Praha-Cibulka | x | 8.43 | 8.43 | ||
Praha-Jinonice | x | 8.46 | 8.46 | ||
Praha-Žvahov | x | 8.50 | 8.50 | 1 | |
Pha-Smíchov spol.n. | 8.56 | 9.00 | 2s | ||
Praha hlavní nádraží | 9.07 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci