Os 25903 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rudná u Prahy | 6.35 | 1a | |||
Chýně jih | x | 6.38 | 6.38 | ||
Chýně | x | 6.39 | 6.39 | ||
Hostivice-Litovice | x | 6.41 | 6.41 | ||
Hostivice-U hřbitova | x | 6.43 | 6.43 | ||
Hostivice | 6.47 | 7.07 | 1 | ||
Hostivice-Sadová | x | 7.09 | 7.09 | ||
Praha-Zličín | 7.12 | 7.20 | 1a | ||
Praha-Stodůlky | x | 7.24 | 7.24 | 1 | |
Praha-Cibulka | x | 7.26 | 7.26 | ||
Praha-Jinonice | x | 7.29 | 7.29 | ||
Praha-Žvahov | x | 7.33 | 7.33 | 1 | |
Pha-Smíchov spol.n. | 7.39 | 2s |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci