Os 2577 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 21.37 | 112 | |||
Kolín-Zálabí | 21.39 | 21.39 | |||
Veltruby | 21.43 | 21.43 | |||
Velký Osek | 21.46 | 21.47 | 2 | ||
Libice nad Cidlinou | 21.49 | 21.50 | 2 | ||
Poděbrady | 21.54 | 21.55 | 2 | ||
Velké Zboží | 21.58 | 21.58 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 22.03 | 22.06 | 8 | ||
Kamenné Zboží | 22.10 | 22.10 | |||
Kostomlaty nad Labem | 22.13 | 22.14 | 2 | ||
Stratov | 22.17 | 22.17 | |||
Ostrá | 22.19 | 22.19 | |||
Lysá nad Labem | 22.23 | 22.24 | 3 | ||
Čelákovice-Jiřina | 22.30 | 22.30 | |||
Čelákovice | 22.32 | 22.33 | 2 | ||
Mstětice | 22.38 | 22.38 | 2 | ||
Zeleneč | 22.40 | 22.40 | |||
Praha-Horní Počernice | 22.44 | 22.45 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 22.53 | 22.54 | 4 | ||
Praha hlavní nádraží | 23.00 | 23.05 | 22 | ||
Praha-Vršovice | 23.09 | 23.10 | 1 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 23.14 | 23.14 | |||
Praha-Hostivař | 23.19 | 23.20 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 23.22 | 23.22 | |||
Praha-Uhříněves | 23.25 | 23.26 | 1 | ||
Praha-Kolovraty | 23.29 | 23.29 | |||
Říčany | 23.32 | 23.33 | 1 | ||
Světice | 23.36 | 23.36 | |||
Strančice | 23.40 | 23.41 | 1 | ||
Mnichovice | 23.44 | 23.44 | |||
Mirošovice u Prahy | 23.47 | 23.47 | |||
Senohraby | 23.49 | 23.50 | 1 | ||
Čtyřkoly | 23.53 | 23.53 | |||
Pyšely | 23.55 | 23.55 | |||
Čerčany | 23.58 | 23.59 | 1 | ||
Mrač | 0.01 | 0.01 | |||
Benešov u Prahy | 0.08 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci