Os 2569 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 20.05 | 28 | |||
Praha-Vršovice | 20.09 | 20.10 | 1 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 20.14 | 20.14 | |||
Praha-Hostivař | 20.19 | 20.20 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 20.22 | 20.22 | |||
Praha-Uhříněves | 20.25 | 20.26 | 1 | ||
Praha-Kolovraty | 20.29 | 20.29 | |||
Říčany | 20.32 | 20.33 | 1 | ||
Světice | 20.36 | 20.36 | |||
Strančice | 20.40 | 20.41 | 1 | ||
Mnichovice | 20.44 | 20.44 | |||
Mirošovice u Prahy | 20.47 | 20.47 | |||
Senohraby | 20.49 | 20.50 | 1 | ||
Čtyřkoly | 20.53 | 20.53 | |||
Pyšely | 20.55 | 20.55 | |||
Čerčany | 20.58 | 20.59 | 1 | ||
Mrač | 21.01 | 21.01 | |||
Benešov u Prahy | 21.08 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci