Os 2537 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.05 | 28 | |||
Praha-Vršovice | 12.09 | 12.10 | 1 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 12.14 | 12.14 | |||
Praha-Hostivař | 12.19 | 12.20 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 12.22 | 12.22 | |||
Praha-Uhříněves | 12.25 | 12.26 | 1 | ||
Praha-Kolovraty | 12.29 | 12.29 | |||
Říčany | 12.32 | 12.33 | 1 | ||
Světice | 12.36 | 12.36 | |||
Strančice | 12.40 | 12.41 | 1 | ||
Mnichovice | 12.44 | 12.44 | |||
Mirošovice u Prahy | 12.47 | 12.47 | |||
Senohraby | 12.49 | 12.50 | 1 | ||
Čtyřkoly | 12.53 | 12.53 | |||
Pyšely | 12.55 | 12.55 | |||
Čerčany | 12.58 | 12.59 | 1 | ||
Mrač | 13.01 | 13.01 | |||
Benešov u Prahy | 13.08 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci