Os 2523 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.35 | 28 | |||
Praha-Vršovice | 8.39 | 8.40 | 1 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 8.44 | 8.44 | |||
Praha-Hostivař | 8.49 | 8.50 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 8.52 | 8.52 | |||
Praha-Uhříněves | 8.55 | 8.56 | 1 | ||
Praha-Kolovraty | 8.59 | 8.59 | |||
Říčany | 9.02 | 9.03 | 1 | ||
Světice | 9.06 | 9.06 | |||
Strančice | 9.10 | 9.11 | 1 | ||
Mnichovice | 9.14 | 9.14 | |||
Mirošovice u Prahy | 9.17 | 9.17 | |||
Senohraby | 9.19 | 9.20 | 1 | ||
Čtyřkoly | 9.23 | 9.23 | |||
Pyšely | 9.25 | 9.25 | |||
Čerčany | 9.28 | 9.29 | 1 | ||
Mrač | 9.31 | 9.31 | |||
Benešov u Prahy | 9.38 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci